KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052013
nr 1405 2013
Brita Wallin, "Mitt fönster". Monogramsignerad. Inköpt på Liljevalchs vårsalong 1975. Olja på pannå, 28x39, yttermått inklusive ram: 36x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:08:13
7/6 08:43:17
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer